رای اعتماد و آزمون نمایندگان مجلس

نویسنده : sمحمد
تاریخ:چهارشنبه 23 مرداد 1392-08:14 ق.ظ

این روز ها بحث محافل سیاسی و اقتصادی  رای اعتماد مجلس به  وزارای پیشنهادی ریس جمهور است . تاثیر آن بر اقتصاد و بازار بسیار زیاد است .

تا جایی که همه با احتیاط گام برمیدارند .آدم وقتی خوب دقت میکند .به صحبت های نمایند های مردم سطح معلومات وفرهنگ عمومی حوزه های انتخابیه را

که نماینده زاییده تفکر آن دیار است . را میتوان حدس زد .واقعا گاهی کوته نظری و تنگ نظری بقدری ملموس است . که انگشت به دهان به فکر وامیداردمان.

اینکه نماینده یک تفکری باشد و با یک حادثه و اتفاق نادر رای بیاورد در یک شهرستان کوچک وبر اثر مسایل قومی و قبیله ای متصور است . اما همین موضوع در شهر های بزرگ هم کاملا مشهود است . چرا که لیست اعلامی که با هزاران لابی شکل میگیرد  نیز این خطا را بگونه ای دیگر رقم میزند.

یعنی همان روستا با مناسباتش در شهرهای کوچک شکل دیگریست با همان ماهیت . و در شهرهای بزرگ هم ماهیت یکسانی دارد . نماینده تهران بودن افتخار است . چون یک جامعه اماری بسیار بالا را شامل میشود . ولی ایا کسی که حرف میزند نماینده تفکر مردم است . سوالی که تامل بسیار میطلبد.

امسال اقای بزرگواری که در کسوت روحانیت معظم است . و در نظر انسان باید تداعی کننده دین خدا باشد . با ان حرف های غیر اخلاقی و احمدی نژادی

در مورد خانواده اقای هاشمی در مجلس . چه فرقی دارد با تفکر رسایی و بذر پاش که با لابی به مجلس راه یافتند .

به هر جهت نه دین خدا معطل اینان میماند . و نه جامعه سیاسی کشور شعبان جعفری ها را از یاد خواهد برد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات