فصل انتخابات و سرگرمی های مردم

نویسنده : sمحمد
تاریخ:شنبه 28 اردیبهشت 1392-03:45 ب.ظ

 

اینک شروع انتخابات نزدیک شده . کاندیداها ثبت نام کرده .

منتظر اعلام نظر شورایی نگهبان هستند.

با اینکه هاشمی رفسنجانی دو دوره ریاست جمهور بودند. و از ایت الله های تراز اول مملکت بشمار میروند. و کسی هستند که در باره  او جمله های بسیاری از امام و رهبر   وجود دارد . که اخرینشان . از رهبر که فرمودند هیچکس برای من مثل هاشمی نمیشه.

ولی  گروه کوته فکر و خورده پایی که با فریب افکار عمومی و دروغ پردازی وتوضیع سیب زمینی و غیره رای مردم را تصاحب کردند.

حالا با جوسازی و شیوه های تبلیغی  بسیار زشت  صحبت از عدم صلاحیت ایشان میزنند. در نماز جمعه دیروز زنجان بروشورهای بر علیه ایشان توزیع شد.

و در بسیاری از شهر ها نهاد های در جهت تخریب این یار وفادار انقلاب بر امدند. که مثل شان همانانی هستند که قبر صحابی پیامبر را ویران کردند.

و حال اینان متحجر دنبال چه میگردند . اگر صلاحیت ندارد چرا در بالاترین منصب الان  خدمت میکند. بقول امام جمعه مشهد که عمری ازش گذشته میگوید باید فکر سن و سالش را هم بکند. ایا علم الهدی فکر میکند که اخرتی هم هست.

ایا نسل ما که وقتی کسی رو میگویند ایت الله فکر میکنیم نزدیکترین به امام معصوم است . شایسته است که چند تایشان به کسی که در جامعه مقبولیت دارد

حمله ناجوانمردانه داشته باشند.  چرا همین اقایان در  4 سال پیش که احمدی نزاد در پایان دولت قبلیش کلی سفر استانی و کارهای تبلیغاتی کرد . هیچی نگفتند . حالا که ضعیف شده در تبریز و اصفهان به استقباش نمی ایند. کاش دادگاه ویژه روحانیت توان برخورد با حرف زدن غیره مسئولانه این عده خواص باشد.

بهر جهت  در این هزار و چندصد  سال تاریخ که از اسلام عزیز وجود دارد . حکومت شیعی و مردم وفادار به ان را تجربه نشده اند به این کیفیت. امید است با درایت و وقت شناسی ورق خوردن کوتاه 4 سال این حکومت بنحوی شایسته رقم بخورد.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات